UDANY DEBIUT ROCZNIKA 2007/08

Bardzo udanie zaprezentowali się nasi chłopcy na I Turnieju PZPN w Kolbudach. Wyrównane pojedynki, walka, zaangażowanie z pewnością mogło się podobać licznie zgromadzonym Rodzicom. W meczu z GKS Kolbudy bramki strzelali Filip Tejer i Oliwier Olejnik, natomiast z GKS Kowale ponownie gola strzelił Oliwier Olejnik po dośrodkowaniu Filipa Tejera. Kolejne zawody rozegramy w dniu 3 maja 2015r. o godzinie 13:00 na orliku w Straszynie ul. Pocztowa. Z uwagi na brak informacji o nieobecnościach aż 8 chłopców przewidzianych do gry - a co za tym idzie słabszym występem naszej drugiej drużyny - w kolejnym Turnieju wezmą udział zawodnicy wyznaczeni przez Trenerów. Natomiast wszyscy zawodnicy mają powołanie na mecz-turniej w czwartek 23.04.2015r. w którym to dniu na treningu podejmiemy zespół EX Siedlce. Początek o godzinie 17:00.