SZUKAMY SPONSORA

Szanowni Państwo,
Drodzy Sponsorzy.
Piszę w imieniu własnym, rodziców, a nade wszystko w imieniu członków drużyny piłkarskiej GTS Straszyn.
Nasza drużyna składa się z kilkudziesięciu pełnych pasji chłopców, którzy kochają sport. Ostatnio w drugiej i trzeciej kolejce sezonu Pomorskiej I Ligi odnotowaliśmy dwa pierwsze historyczne zwycięstwa. Takie wydarzenia scalają zespół, dodają motywacji, jak również napełniają energią do jeszcze bardziej wytężonej pracy. Jest to dla nas obiecujący wstęp do dalszych sukcesów. Naszym celem jest stworzenie silnej drużyny. Chcemy również, aby nasze dzieci mogły poprzez sport kształtować swoją sprawność fizyczną, a dzięki rywalizacji sportowej w duchu walki fair play nawiązywać nowe przyjaźnie.
Mamy wiele pomysłów które chcielibyśmy wdrożyć, jednak są one ograniczone skromnymi środkami finansowymi jakimi dysponujemy.
Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe naszej drużyny. Forma pomocy może mieć bardzo wiele postaci (np. pomoc w zakupie małych bramek, zakupu sprzętu, pomoc w utrzymaniu boiska, drugiego Trenera dla grupy itp.). Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa sugestie. Może być to zarówno ufundowanie lub dofinansowanie strojów sportowych tj. koszulki meczowe, dresy, kurtki, buty, torby, itp. jak i wszelkie inne formy wspierania młodych pałkarzy i ich prawidłowego rozwoju, np. wspólna wycieczka lub zwiedzanie całą drużyną jakiś atrakcji turystycznych, dofinansowanie lub pokrycie kosztów transportu na obóz sportowy lub inne.
Sponsoring pojmujemy jako obustronne zaufanie. W zamian za wsparcie możemy służyć w promocji wizerunku Firmy. Z naszej strony jesteśmy w stanie zaoferować Państwu umieszczanie logo firmy na strojach oraz umieszczanie banerów reklamowych podczas meczy. Jesteśmy również otwarci na wszelkie propozycje.
Wspierając nas pomogą Państwo w propagowaniu zdrowego i aktywnego trybu życia wśród młodzieży.
Przygoda ze sportem nie rozpoczyna się na światowych stadionach. Ma swój początek na szkolnych i osiedlowych boiskach. Stwarzając warunki do uprawiania sportu mamy szansę nie przegapić prawdziwych talentów.
ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O KONTAKT – TEL. 503 121 456 ORAZ 504 130 635.