II TURNIEJ PZPN ZA NAMI A MY GRAMY DALEJ

II Turniej PZPN rocznika 2007 upłynął wszystkim drużynom w pięknej pogodzie podczas 3-godzinnych rozgrywek na orliku w Straszynie połączonych z zabawą na placu zabaw. Kolejne przetarcie za nami. Na listę strzelców trzykrotnie wpisał się powracający po chorobie Filip Tejer. Cała drużyna zaliczyła pozytywny występ (pomimo wielu absencji uzasadnionych wyjazdami rodzinnymi).

INFORMACJA: w tym tygodniu trenujemy zgodnie z planem wtorek 16:30, czwartek 17:00 - natomiast dodatkowo w sobotę rozegramy kolejną grę kontrolną, małe gry oraz zabawy piłkarskie o godzinie 11:00 na boisku trawiastym w Straszynie. Powołani są wszyscy zawodnicy naszej szkółki roczników 2007,2008 i 2009! Zapraszamy również innych młodych graczy ze Straszyna i okolic.

Powiązana galeria: